Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Yaş Gurubu
Zorluk Dereseci
Renk
Fiyat Aralığı

DJI Drone lar artık hayatımızın her anında ve her kişiye uygun ürünleri ile yanımızda.
Neredeyse tüm iş kollarında güvenle kullanılabilen DJI Drone lar Sivil Savunma, Polis, Silahlı Kuvvetler, İtfaiye, Zirai İlaçlama, Arama Kurtarma, Enerji Sektörü, Sinema, Fotoğraf, Bomba İmha, Arazi haritalama, Kargo,  Gece Görüş, Termal Görüş,...
Aklınıza gelebilecek her sektörde kullanılan drone lar için bize  danışmadan Drone Almayın.

HASSELBLAD'ın Yeni Sahibi DJI.

Kasım 2015’te dünyanın en Büyük dron şirketi DJI, İsveç kamera şirketi Hasselblad‘in küçük bir hissesini aldığını duyurmuştu. Aynı yılın Temmuz ayında, iki şirket güçlerini birleştirip Transformers‘tan fırlamış bir orta format dronu olan DJI Matrice 600‘ü çıkardı. DJI, 2017 - 2018 de Hasselblad’in hisselerinin çoğunluğunu satın alarak şirketin yeni sahibi oldu.

"The Luminous Landscape" kaynaklı habere göre birçok güvenilir kaynak bu haberi doğrulamış. Haberi yazarı Kevin Raber’a göre bu alım yakında kamuoyuna detaylarıyla duyurulacak.

Bu gelişmeye göre Hasselblad DJI ile birlikte özüne dönerek yine havadan görüntüleme sistemleri üretimine başlayacak. Rivayete göre, 1940’larda İsveç Hükümeti şirket sahibi Victor Hasselblad’e giderek ondan askeri kullanım amaçlı havadan görüntüleme sistemleri üretmesini istemişti. Şirket o zamanlar nasıl işler ortaya çıkardı bilmiyoruz ama DJI ile Hasselblad birlikte çılgın işlere imza atacak gibiler.

DJI Dronlarının yüksek fiyatlı olduğunu düşünen kitleler için, Hasselblad kameralarının fiyatlarının 9000 amerikan dolarından başladığını hatırlatarak, bu teknolojinin DJI teknolojisi ile birleştirildiğini düşünürsek, alacağınız DJI aslında bedavadan bile ucuz diyebiliriz.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 15 Ürün
E-Bülten
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.