• Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967
 • Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967
 • Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967
 • Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967
Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967
Ürün Kodu : K.34431T2B       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  KYOSHO
14,000.00 TL   Kdv Dahil
Bu ürün satışa kapalı

Kyosho Fazer MK2 Pontiac GTO 1967

Kyosho Fazer MK2 (L) Pontiac GTO 1967 Tyrol Blue RC Araba

Kyosho, standart touring araç şasisini aldı ve performansı yeni bir seviyeye taşıyan tam bir model makyajı yaptı. Daha az parça içeren basitleştirilmiş bir tasarım, bakım verimliliğini artırdı ve ağırlığı azalttı; çekirdek gücü ve sertliği, yeni malzemeler ve ön ve arkadaki nervürler ve sertleştiriciler aracılığıyla artırıldı. Ek olarak, simetrik şasi tasarımı, güç kaynağından bağımsız olarak duyarlı kontrole sahip süspansiyon aracılığıyla mükemmel ön-arka dengesini sinerji haline getirir.

Ön ve arka dişli diferansiyelleri, yağ şokları ve tam bilyeli yatak özelliklerine sahip olan yüksek dayanıklılık ve darbe direnci, sürücülerin şasinin tüm potansiyelini açığa çıkarmasına olanak tanır.İki farklı ofsete sahip fren diski poyraları, 190mm ve 200mm genişlikteki gövde stillerine uyum sağlamakta ve gövde dahil olmak üzere diğer 1/10 ölçekli gövde stillerine uyum için bazı parçalar değiştirilerek dingil mesafesinin 260mm'ye ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Hazır set paketi tamamen monte edilmiş olarak gelir ve şasi için şarj cihazı ve pil ile verici için piller dışında her şeyi içerir.

Pontiac GTO
GTO, General Motors'un sportif Pontiac markasının amiral gemisi markasıdır. 1967 modeli, imza niteliğindeki Amerikan akıcı vücut hatlarına sahiptir.

FAZER Mk2 FZ02L Şasi
Tamamen yeni şasi, basit, işlevsel tasarımıyla düşük ağırlık merkezini gerçekleştiriyor. Ana şasinin burulma sertliğini optimize eden entegre bir şanzımana sahip olan naylon malzeme, darbe direncini artırırken ağırlığı azaltır. Üst güvertesiz bu basit tasarımda her bir temel bileşen güçlendirilmiştir.

Ön süspansiyon
Tümsek dönüş ve ovma yarıçapı gibi taşıma faktörleri ön süspansiyonda optimize edilmiştir. Bilye bağlantılı basit direksiyon mafsalı, güvenilir kontrol hareketi vaat ediyor. Hem ön hem de arka sol-sağ göbek taşıyıcılarında değiştirilebilir, yedek parça kullanımını optimize eder ve bakım verimliliğini artırır.

Gerçekçi Kaliperler
190 mm ve 200 mm gövde genişlikleriyle uyumluluk sağlayan (görsel stil için) sahte kaliperlere sahip iki ofset fren diski tekerlek göbeği seçeneği içerir.

Yağlı Süspansiyon
Yağ şokları, önceki modellere göre evrimsel bir adımı işaret ediyor Yağ şoku yeni tasarlandı. Optimum ön-arka geometrisi ve dengesi aynı anda hem hafif kullanım hem de hassas kontrol sağlar.

Tüm Özellikler

 • "Ultra Ölçekli Gövde", otomobilin gerçek gövdesinin ince ayrıntılarını taklit eder. Kyosho, ölçek gerçekçiliğinde bir adım daha ileri gitti.
 • Yeni tasarım şaft tahrikli tam zamanlı 4WD gezici şasi.
 • Fabrikada monte edilmiş Hazır set paketi, verici için yalnızca 4 x AA alkalin pil ve kasa için şarj cihazıyla birlikte pil gerektirir.
 • Önde ve arkada 2 konik gres dolgulu dişli diferansiyelleri ile donatılmıştır.
 • Büyük boy köpek kemikleri ve çanak mafsallar, üstün güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar.
 • Kemere takılan pil bölmesi, çeşitli pil türlerinin kullanılmasına olanak tanır.
 • Tahrik sistemi boyunca donatılmış tahrik kaybını azaltan tam bilyalı rulmanlar.
 • KS202W direksiyon servosuna sahiptir.
 • Renk düzeni ve çıkartmalar uygulanmış tamamen bitmiş gövdeyi içerir.
 • Kapalı diferansiyel ve şanzıman, tozlu otopark yüzeylerinde bile güvenilir performans sunar.
 • Çeşitli isteğe bağlı parçalar takılarak performans daha da artırılabilir.

Tamamlamak İçin Gerekenler:

7.2/7.4V Batarya

Şarj aleti

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.