• HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
  • HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
  • HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
  • HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
  • HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
HPI WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Yeni Versiyon
Ürün Kodu : 106949
Marka :  HPI RACING
6,121.44 TL   Kdv Dahil
900.00 USD
Yeni Ürün
Gelince Haber Ver
HPI Racing WR8 3.0 Ford Fiesta Abu Dhabi Rally 1/8 Nitro RTR
Eski versiyonundan farklı olarak kutu içerisinden tüm ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanların çıkmasıdır.
Kutu içeriğine dahil olanlar buji ısıtıcısı, yakıt bidonu, buji anahtarı, kumanda için kalem pildir.
Tek yapmanız gereken araca yakıt koymak ve çalıştırmak.

 

 

Ölçeklendirilmiş Ford Abu Dhabi WRC Team body ile ultra dayanıklı Bullet 3.0 yürür aksam ile birleştiğinde ortaya çıkan mükemmel uyum.
HPI WR8 3.0 ölçek gerçekçiliği ve muhteşem nitro gücü birarada.

 


Ralli yapmak asfalt araçları için üstün bir testtir, limitleri zorlamak ve Bullet 3.0 ın yürür aksamı ile işe başlamak. Bullet Nitro Truck'ın 4 tekerden şaft çekişli şanzımanı, çift disk fren ve full rulmanlı yürür aksamı ve de yeni Nitro Star G3.0 yüksek çıkışlı motor, yarış tipi debriyaj, yeni süspansiyon geometrisi, ölçekli toprak tekerleği ile ralli aracınız her daim hazır!

 

Tam bir ölçekli body, 2011 Ford Fiesta RS WRC kullanılarak Ford Abu Dhabi World Rally Team replika edildi. Üzerindeki tüm arma ve çıkartmalar olması gereken yerde ve tam ölçeklendirildi. Official olarak lisanslandıktan sonra Michelin tekerlek ve OZ Jantlar ile tamamlandı.

 

Toz korumalı genişletilmiş Bullet şasesi

3mm alüminyum şase bu yarış makinesini daha dayanıklı ve daha sert yapıyor. Ayrıca bu şase ile birlikte size kompozit kelepçeler, soğuk gümüş anodize vidalar, kalıplanmış toz korumalıkları ile yüksek koruma da sunmakta.

Off-Road için yükseltilmiş taban

Ralli araçları her türlü yol koşuluna uyum sağlamak zorundadır. Kimi zaman bir asfalt aracı kimi zaman bir SUV gibi. Aracınızın yüksekliğini ayarlayarak ister offroad ister onroad yarışlarda keyifle yarışabilirsiniz.

G3.0 Yüksek Çıkışlı Motor

Yeni nitrostar G3.0 HO süper güçlü ve geliştirilmiş motordur. Firestorm ve Bullet modellerinin motorları olan 3.0 motorlar temel alınarak geliştirilmiştir. Çelik Flywheel ve yarış tipi 2 pabuçlu debriyaja sahiptir.

Çift Disk Fren

Çift çelik disk frenler maksimum duruş performansı sağlar. Kolayca daha fazla ön yada arka fren şeklinde ayarlanabilir.

Yüksek Etkili 4 çeker yürüyen aksam

WR8, Bullet 3.0 ın şaft sistemi ile donatılmıştır. üçlü yağ dolu diferansiyel dişlileri sürekli 4 çeker yürür aksamı destekler.

Suya dayanıklı Servolar

Ekstra güçlü ve suya dayanıklı SF-10W Servo yarışçılar için oldukça idealdir. Ayrıca WR8 üzerindeki mükemmel uyumu ve performansı da göz önünde bulundurursak görevlerini tam anlamı ile yerine getirdiği açıkça görülüyor!

Michelin Gravel Ralli Lastikleri

Michelin tarafından onaylanmış ve lisans verilmiştir. Bu Lastikler ölçeklemede gerçekten üstün ve gerçekçi bir görünüme sahiptirler. Bu lastikler ile toz toprak çakıl zeminlerde performansı hissedeceksiniz!

Gerçek ölçekli Kep

Hiçbirşey model araçlar hakkında konuşulduğunda ölçek gerçekçiliğinden daha iyi olamaz. Tüm özellikleri gerçeğinden replika olup gerçekçiliği konusunda asla ödün vermez! Ford Abu Dhabi World Rally Team!!

 


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.